Logo MedRim
(073) 412-82-12
(068) 412-82-12
health@medrim.com.ua
03058, м. Київ
вул. Тетяни Яблонськой, д.6

Про нас

Медичний центр, що цінує своїх пацієнтів понад усе

Медичний цент Родина і медицина , заснований в 2016 році провідними фахівцями галузі охорони здоров’я розташований у Соломенському районі м. Києва, пропонує комфортні умови для консультацій на сучасному обладнані та амбулаторне лікування ряду захворювань з доведеними результатами. З початку роботи більш ніж 1500 хворих вже довірилися нам.

Сімейний лікар має завдання в забезпеченні професійного та комплексного підходу в діагностиці та лікуванні різноманітних органів і систем всього організму. Регулярне спостереження у сімейного лікаря нашого медичного центру дозволяє виявити та лікувати низку хвороб на ранньому етапі та гарантує профілактику загострення хронічних захворювань і виникнення ускладнень.

Окрема спеціалізація медичного центру Родина і Медицина патологія окорухового апарату, захворювань сітківки, кришталика та інших проблем ока у дорослих та дітей, для Вас є послуги оптометриста та можливість виготовити індивідуально підібрані окуляри з оправами, які представлені у нас (з каталогом оправ та цінами ви можете ознайомитись завітавши на сторінку ОПТИКА на нашому сайті.

Урологічний підрозділ охоплює весь спектр амбулаторних послуг у дорослих і дітей. Лікування інфекцій сечостатевої системи, хронічного простатиту проводиться прозоро, за відсутністю «сірих схем». Комплексний підхід до лікування еректильної дисфунціїї з поєднанням зусиль трьох фахівців уролога, сексопатолога та лікаря терапевта (сімейного лікаря) дозволяє отримати тривалий та стійких результат в боротьбі з недугом.

Лікар сексопатолог проводить індивідуальні, та шлюбні консультування (консультування пар) з розладів сексуального характеру та лікування чоловічого безпліддя.

До Ваших послуг ультразвукова (з допплерівськими методами дослідження) та лабораторна діагностика.

Наші адміністратори спланують Ваш візит до нашого центру максимально зручно та подбають про Ваш час та комфорт.

Ми працюємо зі страховими компаніями та приймаємо безготівкову оплату. Запрошуємо до співробітництва компанії та установи по наданню профілактичної та лікувальної допомоги Вашим співробітникам.

Our Team

АЛЄЄВА Н.Н.

Лікар-офтальмолог

МЕЛЛІНА ВІКТОРІЯ БОРИСІВНА

Лікар хірург-офтальмолог

РОМАНОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Лікар-офтальмолог